czwartek, 10 marca 2016

Koncept art'y z Abrakadabra

Kilka lat temu SimGuruShannon opublikowała na swoim Tweeterze concept art'y do The Sims: Makin' Magic. Jestem zachwycona, że jest nam dane zobaczyć choć pewien etap tworzenia mojego ulubionego dodatku w historii The Sims. :D

Powyżej widzimy jeden z elementów kolejki górskiej w stylu cyrkowym, o nazwie "Kolejka Seryjnego Zabójcy Serów". xD Pod spodem widać jak obiekt ostatecznie wyglądał w grze, i że jego skala się troszkę zmieniła: do jednego wagonika wchodzi już jeden Sim, a nie grupka. :D

Kolejny obrazek przedstawia scenę do występów "Jeszcze Więcej Magii Niż Wcześniej", na której można zarobić Magimony, na przykład przecinając naszą asystentkę lub wprowadzając ją w trans aby lewitowała nad ziemią. :) W celu uzyskania jak największej nagrody na tej scenie musimy mieć maksymalnie rozwiniętą umiejętność Techniki. Pod spodem dla porównania ostateczny wygląd sceny w grze. :)
Trzecim concept art'em są magiczne kryształki, które możemy wytworzyć za pomocą "Wiecznego Cudotwórcy". JA jestem zachwycona ich detalami. :D Kryształek po lewej to zaklęcie Piękna lub Bestia, w grze koloru czarnego, powodujący zmianę wyglądu naszego Sima w jedną z kilku dostępnych postaci. Po prawej to zielony kryształek, dzięki któremu nasz ogród odżywa, nie ważne w jakim był wcześniej stanie. Środkowy kryształek to chyba różowe zaklęcie zmieniające upodobania do rozmów naszego sima, choć nie mam pewności, ponieważ nazwa "ATTRACT" średnio pasuje do któregokolwiek z zaklęć. ;)
Kolejny kryształek pod spodem to zaklęcie "Wszystko dla domu" przywołujące nam magicznego widmo lokaja - kryształek bodajże jasno turkusowego koloru, a podwójny granatowy kryształek to "Klon pracownik", którego możemy wysłać za nas do pracy. ;)


Czwartym artem jest scena do występowania i zarabiania Magimonów "Straszne Laboratorium Electro", na której sztuczki wychodzą najlepiej przy najwyższym poziomie Logiki. To tutaj można przywołać duchy, wywabić mumię i dać pokaz elektryczności pod naszą władzą. :)
Jako trzeci art widzimy "Zaklętą Ładowarkę Różdżek MagiCo", dzięki której wytwarza się zaklęcia rzucane różdżką, takie jak zamiana innego Sima w ropuchę lub zdobycie w nim przyjaciela. W celu uzyskania z niej zaklęcia w jak największej liczbie pomaga rozwinięta maksymalnie umiejętność Gotowania. ;)

Poniższe arty znalazłam już na tumblr.com, więc nie mam pewności co do ich wiarygodności. Jednak uważam, że są równie warte pokazania, bo może jednak jest w nich coś prawdziwego. ;)

Rzeźba klauna "Maniak Melvin Maquette"


Maszyna do wytwarzania nektarów "Pod Naciskiem"


Stół do wykonywania sztuczek magicznych w domu
o nazwie "Stragan Hokusów Firmy MagiCo Sp.z.o.o."


*Zdjęcia z gry ze znakiem wodnym The Sims w prawym dolnym rogu są mojego autorstwa (oprócz zdjęcia wszystkich kryształków).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz