wtorek, 15 lipca 2014

The Sims 3 - CD-key'e do wszystkich dodatków

Proszę przeczytać cały post i wszystkie komentarze, dopiero jeśli dalej będzie coś niejasne - zadać pytanie KTÓRE SIĘ NIE POWTÓRZYŁO. Nie po to produkuję się i pocę pisząc coś po kilka razy, żeby to potem nie było czytane.


EDIT1:  Ustalmy może, bo nie wszyscy zajarzyli: kody są do ZAINSTALOWANIA swojej gry (którą już musicie mieć: na płycie albo elektronicznie) na komputerze, aby można było w nią grać, a nie do rejestracji na stronie The Sims 3 albo w Originie. Wtedy faktycznie potrzebny jest kod, którego jeszcze nigdy nikt nie wykorzystał, ponieważ zostaje on przypisany do konkretnego konta. Ale jeśli chce się tylko zainstalować grę to każdy kod powinien spełnić swoją rolę. I to powinno wam wystarczyć.
Niemożliwym jest, aby zdobyć niewykorzystane CD-key'e za darmo, ponieważ w tym celu trzeba by zakupić nową grę, czy to pudełkową czy cyfrową. Także nie ma możliwości, żeby zarejestrować sobie grę na znalezionym w internecie kodzie.
I dziwi mnie, że tylu osobom nie działają podane kody. Ja na nich instaluje na różnych komputerach i nie ma żadnego limitu. Dlatego przyszło mi do głowy, że może oczekujecie rejestracji gry na nich i z tego powodu napisałam ten komentarz. Jeśli nie, to nie pomogę wam w tej kwestii, ponieważ mi i moim znajomym wszystko działa jak powinno.

EDIT2: Ostatnio odkryłam pewną zależność. Mianowicie, gry The Sims 3 (podstawa, ale nie wiem czy dodatki też) zakupione przed 2012 rokiem instaluje się w sposób pokazany na poniższym filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=CA32IDZhr9s
Natomiast jeśli gra zakupiona jest po 2012 roku, może być to gra z nowszego wydania i one już mają wprowadzoną jakąś blokadę, która powoduje, że przy instalacji WYMAGANY jest Origin (Ramka instalacji gry ma pomarańczowe obramowanie). Tutaj nie pomaga nawet odinstalowanie Originu ze swojego komputera. Jest to zapewne zabezpieczenie przed korzystaniem z pirackich wersji gry ściąganych z internetu, jednak uniemożliwia również uczciwym graczom zainstalowania swojej gry bez oryginalnego kodu seryjnego, który na przykład zgubili, mimo że mają swoją oryginalną płytę. Jak na razie jedynym wyjściem z takiej sytuacji jest przeszukanie swojego domu i znalezienie zgubionego klucza, albo zakupienie nowej gry. :/ Niestety.... Jeśli odkryję jakieś inne rozwiązanie na pewno o nim tutaj napiszę.

Właściwy post zaczyna się tutaj:

Pomysł na ten post zrodził się dzisiaj, gdy instalowałam koleżance na laptopie The Sims 3 ze wszystkimi dodatkami i szukałam w internecie miejsca, gdzie od razu miałabym wszystkie klucze, bez potrzeby szukania klucza do każdego dodatku z osobna. I co? Nigdzie nie mogłam czegoś takiego znaleźć! Dopiero na youtube. '__' Dlatego postanowiłam sama coś takiego spisać, a nóż komuś szukającemu też się to przyda. Na pewno sama w przyszłości z tego skorzystam. ;)

Kody wystarczy zaznaczyć, skopiować i wkleić do okienek na kod, nie trzeba ich przepisywać, wszystko wskoczy samo na swoje miejsce. :)
Dodatki są wypisane w kolejności wydania.


The Sims 3 - podstawa
PX22-UZTR-T5L6-U2P8-1911
2ANW-J32N-KEK5-HKEH-9RLD
XTTK-98VV-C8B6-84M8-1911


The Sims 3 Wymarzone Podróże
8J8Q-YJLU-544Q-N546-URLD


The Sims 3 Nowoczesny Apartament
EK4U-FN7F-Y5YN-7K78-QF73


The Sims 3 Kariera
VJZR-UPAC-SCRM-PITA-LITY


The Sims 3 Szybka Jazda
VPMV-7PYX-VTY6-RTY6-6VTY


The Sims 3 Po Zmroku
82F7-XUPK-QCKR-EQC9-TRLD


The Sims 3 Impreza w Plenerze
K7CU-3CRS-5RW2-D4TX-FFLT


The Sims 3 Pokolenia
D6XX-522E-6QH5-S6Q3-9RLD


The Sims 3 Miejskie życie
E9KT-NNAA-LJYC-8LJ9-GRLD


The Sims 3 Zwierzaki
PL9H-XSO9-UNUW-NBR3-WFLT


The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek
KER9-XHRW-I2HI-4IAD-RFLT


The Sims 3 Zostań Gwiazdą
69CC-LZND-PTTM-L78U-EFLT


The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry
NQEE-8DVW-MTIB-58U6-0FLT


The Sims 3 Diesel
N4CC-J49M-6GWE-36GW-JRLD


The Sims 3 Nie z Tego Świata
ECEE-2JYF-7GPC-MN4F-0FLT


The Sims 3 Cztery Pory Roku
3Q9Z-J8UM-EMME-6XAA-VK83


The Sims 3 Szalone lata 70, 80 i 90
HWTT-JW2Y-KXHA-F6VQ-0FLT


The Sims 3 Studenckie Życie
DTBB-G5H3-K276-8MZS-Y85F


The Sims 3 Rajska Wyspa
7AXP-8CKH-6TLZ-7MQS-AS8P


The Sims 3 Film
5Q66-75SJ-MTJF-P8QP-Z635


The Sms 3 Skok w Przyszłość
BX44-SZPT-VVU2-BFXM-DFLT

179 komentarzy:

 1. Proponował bym nie wypisywać takich rzeczy, ponieważ cd-key jest przypisany do oryginalnej wersji gry i udostępnianie go lub kopiowanie jest piractwem i można mieć przez to problemy.

  Pozdrawiam.
  Życzliwy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podawanie CD-key'a nie jest piractwem, ponieważ ja nie udostępniam zawartości gry. Jeśli ktoś ma oryginalna grę, a np. zgubił taką instrukcję na której z tyłu jest CD-key zapisany, to taki post z kluczami może się przydać. I w przypadku takich simsów CD-key nie jest przypisany do jednej gry, ponieważ np do takiej jednej postawy pasują CD-key'e ze wszystkich innych podstaw The Sims 3.
   PS: "proponowałbym"

   Usuń
  2. A jak chcesz ludzi pouczać, to chociaż się zaloguj na konto, a nie z anonima piszesz -.-

   Usuń
  3. Dzięki wielkie! Dzięki tobie mogłam zainstalować akcesoria, od których zgubiłam klucz. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

   Usuń
  4. Masz kod do the sims średniowiecze?proooszę

   Usuń
 2. mi nie działają :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi nie działa żaden kod do podstawówki. Może to kwestia launchera? Jak komuś działa bez wirusów itp. to może podesłać link? Plz. :c

   Usuń
  2. Napisz do mnie wiadomość.

   Usuń
 3. Rajska Wyspa niestety już wykorzystana :( Mogę oczekiwać nowego kodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A działa XF44-N3QH-JPB1-BV6O-OFLT, 7AXP-8CKH-6TLZ-7MQS-AS8P albo NSSS-8Q8A-EEW4-E3UN-UFLT?

   Usuń
  2. Podasz kod do rajskiej wyspy?

   Usuń
  3. Polski Misiu, proszę przeczytaj wszystkie komentarze i CAŁY WPIS, a będziesz wiedział, że podane kody seryjne do Rajskiej Wyspy (i wszystkich innych dodatków) wcale nie są wykorzystane i da się je użyć, tylko te kody trzeba właśnie używać do INSTALACJI gry na komputerze, a nie do REJESTRACJI na Origin czy TheSims.pl.

   Usuń
 4. mi nie działa cztery pory roku ,a to nie przypadkiem jest tak że to muszą być inne?A właśnie jak masz inne klucze to poproszę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ustalmy może: kody są do zainstalowania swojej gry na komputerze, aby można było w nią grać, a nie do rejestracji na stronie The Sims 3 albo w Originie. Wtedy faktycznie potrzebny jest kod, którego jeszcze nigdy nikt nie wykorzystał, ponieważ zostaje on przypisany do konkretnego konta. Ale jeśli chce się tylko zainstalować grę to każdy kod powinien spełnić swoją rolę. I to powinno wam wystarczyć.
  Niemożliwym jest, aby zdobyć niewykorzystane CD-key'e, ponieważ w tym celu trzeba by zakupić nową grę, czy to pudełkową czy cyfrową. Także nie ma możliwości, żeby zarejestrować sobie grę na znalezionym w internecie kodzie.
  I dziwi mnie, że tylu osobom nie działają podane kody. Ja na nich instaluje na różnych komputerach i nie ma żadnego limitu. Dlatego przyszło mi do głowy, że może oczekujecie rejestracji gry na nich i z tego powodu napisałam ten komentarz. Nie pomogę wam w tej kwestii, ponieważ mi i moim znajomym wszystko działa jak powinno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To gdzie te kody trzeba wpisywać,jak nie w Originie? :(

   Usuń
  2. Czy masz oryginalną płytę? Kiedy wkładasz ją do napędu to się sama uruchamia, albo masz możliwość uruchomić ją ręcznie poprzez podwójne kliknięcie na ikonkę napędu płyt znajdującą się w znanym wszystkim folderze "Mój komputer" lub "Ten komputer" (nazwa folderu zależy od tego jaki masz system operacyjny. Jak się uruchomi to samoczynnie zaczyna się instalacja gry. Z reszta wrzucałam już niżej filmik z youtube, na którym jest pokazane jak to się robi.
   https://www.youtube.com/watch?v=CA32IDZhr9s

   Usuń
 6. Masz może jeszcze do podstawy? Nie działają :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A do czego kodu używasz? Do zainstalowania gry na swoim komputerze?

   Usuń
  2. ja do zainstalowania na komputerze. i nie dzialaja!!!! wpisuje gre na originie
   pomocy !!!!

   Usuń
  3. Nie możesz wpisywać na originie. Musisz wylogować się z originu i wyłączyć ten program. Dopiero instalować używając tego klucza.

   Usuń
  4. uff, ja cały czas na orginie wpisywałam, ale się wylogowałam i działa :D dzięki wielkie <3

   Usuń
 7. Odpowiedzi
  1. Rozumiem, że działa. :D Cieszę się :)

   Usuń
 8. Dzięki bardzo mi się przydało ponieważ zgubiłam swój klucz do the sims 3 zwierzaki i nie wiedziałam co zrobić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że działa i że udało mi się Tobie pomóc :)

   Usuń
 9. Gdzie wpisać ten kod?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro pytasz, to chyba nie próbowałeś zainstalować The Sims. A jeśli próbowałeś i mimo to pytasz... kiedy instalator prosi Cię o podanie kodu seryjnego, to wtedy.

   Usuń
 10. Niestety podstawa nie działa przy wpisywaniu przy uruchomieniu gry po aktualizacji patcha, i mój stary key i wszelakie nowe dają komunikat "Licencja na ten produkt wygasła" :( Chyba spróbuję odinstalować, może przy ponownej instalacji załapią bo ile można szukać kluczy xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale patche instalują się po zainstalowaniu podstawy gry, wiec key'a używasz przed tym. :) Może czegoś nie zrozumiałam. A może warto zgłosić reklamacje do EA, że taki problem się pojawia. :)

   Usuń
 11. Super przydatne! Uratowałaś mi życie! Wpisywałam kody na podstawkę, Zwierzaki i Pokolenia - te trzy z pewnością działają. Polecę znajomym! ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jednak można, da się. :) Cieszę się i dzięki za polecenie! ;)

   Usuń
 12. Ale jak wpisać te kody na komputer ja nie umiem mam tylko 7 lat powiesz mi prosze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Więc kiedy instalujesz The Sims 3 (podstawowe, a też później kiedy instalujesz dodatki) instalator prosi Cię o wpisanie swojego kodu rejestracyjnego. Wtedy wpisujesz właśnie te kody (wybierasz sobie odpowiedni, który chcesz wpisać), które nazywają się też "cd-key'ami".

   Tutaj na filmiku masz pokazane jak przebiega proces instalacji podstawowych The Sims 3. Kiedy przewiniesz do 00:17 to właśnie prosi o wpisanie tego kodu.
   https://www.youtube.com/watch?v=CA32IDZhr9s

   Mam nadzieję, że już wszystko jasne. :) Jeśli coś jeszcze chcesz wiedzieć to pytaj śmiało.

   Usuń
  2. Niestety podłączam się do osób którym nie działają kody, próbowałam wszystkiego... ciągle jest że źle wpisany jest kod

   Usuń
  3. Potrzebuj czegoś więcej, żeby pomóc, np screenów, zeby zobaczyć co dokładnie się pokazuje.

   Usuń
 13. cze podasz nowy kod do The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry za diabłą niechce ten podany zatrybić z góry dzieks pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. juz niemusisz żle wpisywałem :) wszystkie kody działaja do wiadomości wszystkich

   Usuń
  2. Super, cieszę się i dziękuję za komentarz. :)

   Usuń
 14. A gdzie mam to wpisać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę czytać inne komentarze w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje pytanie, a dopiero jeśli takiej odpowiedzi nie ma, to zadać je we własnym komentarzu.

   Usuń
 15. mam takie ciekawe pyt czy potrzebna jest płyta ? czy to w internecie trzeba pobrać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie polecam zakupić oryginalne, ale jeśli dobrze poszukasz w internecie to znajdziesz i pirackie.

   Usuń
 16. witam a jak mam już sims 3 na komputerze to czy dam rady dograć inne dodatki z pani strony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry,
   moja strona nie udostępnia pirackich wersji gry, jedynie klucz potrzebny do instalacji gry. Oczywiście na upartego wszystko można w internecie znaleźć.

   Usuń
  2. Czy mogę pominąć origin podczas instalacji podstawy z tej nowej wersji po 2012 r. ?>

   Usuń
  3. Można go pominąć, Origin jest WYMAGANY tylko przy instalacji The Sims 4, a The Sims 3 można spokojnie instalować bez Origin, Jeśli jednak wykorzystywany jest przy instalacji jeden z podanych u mnie CD-key'ów, to wręcz wskazany jest brak Origin, ponieważ będzie on wykrywał, iż używany klucz jest już wykorzystany na jednym z kont użytkowników Origin.
   Mam nadzieję, że wszystko napisałam dość zrozumiale. ;p

   Usuń
 17. Bardzo dziękuje :) ;*

  OdpowiedzUsuń
 18. Ale zgubiła mi si płyta to gdzie wpisac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CD-key'e nie zastępują płyty CD, tylko pozwalają na kontynuację instalacji gry z płyty, więc jak zgubiła się płyta to one już nie pomogą.

   Usuń
 19. Czy Mogłabyś mi podać kod do RAJSKIEJ WYSPY BŁAGAM Addamsowa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polski Misiu, proszę przeczytaj wszystkie komentarze, a będziesz wiedział, że podany kod seryjny do Rajskiej Wyspy wcale nie jest wykorzystany, tylko te wszystkie kody trzeba właściwie używać, aby spełniły swoją rolę przy INSTALACJI gry, a nie REJESTRACJI. ;)

   Usuń
 20. Mam problem: Włożyłam płytę w napęd i uruchomiłam program instalacyjny do the sims 3 i za każdym razem wyskakuje mi okienko z instalacją i jest w pomarańczowym okienku napis zainstaluj i przerzuca mnie do origin (z którego wcześniej się wylogowałam). Co mam zrobić, żeby otworzyło mi się takie okienko jak w filmiku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na czas instalacji The Sims 3 odinstalować z komputera Origin i nie pozwolić, żeby w trakcie intalacji zainstalował się również Origin, bo prawdopodobnie będzie o niego prosiło. ;) Po zainstalowaniu The Sims 3 i sprawdzeniu czy wszystko działa, można ponownie zainstalowac Origin z ich oficjalnej strony internetowej. Wtedy NIE POWINNO prosić o powiązanie The Sims 3 z Originem. Ale jeśli będzie wtedy coś nie tak, to napisz tu znowu jaki wyskoczył problem. :)

   Usuń
  2. po odinstalowaniu origin chciałam zainstalować ts3 i wyskoczyło to samo okienko, żeby przez origin, więc uruchomiłam laptopa ponownie i wyskoczyło to samo okienko i domagało się instalacji origin

   Usuń
  3. Masz oryginalną grę czy ściąganą z internetu?

   Usuń
  4. Mam oryginalną płytę

   Usuń
  5. Przejdźmy na priv, tam będzie wygodniej. Zaraz do Ciebie napiszę. ;)

   Usuń
  6. To dlatego, że The Sims 3 zakupione po 2013 roku (czy którymś) mają takie specjalne zabezpieczenie, że nie można ich zainstalować bez Originu. A Origin wymaga Twojego konkretnego CD-keya. Na to niestety nic nie poradzę.

   Usuń
 21. A gdzie go wpisać ten kod bo chciałam pobrać zwierzaki i po zmroku? Proszę o szybką odpowiedź!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod służy do instalacji gry, którą już masz - czy to ściągniętą czy to na płycie. W poście i w komentarzach jest wytłumaczone wszystko, poczytaj.

   Usuń
 22. Gdzie mam wpisac ten kod seryjny zawsze go wpisywalam w tym samym miejscu ale wtedy mialam plyte i cos tam bylo napisane. Bardzo prosze o wytłumaczenie jak to zrobic, gdzie wpisac.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co Ci się teraz pokazuje, że nie wiesz gdzie wpisać kod?

   Usuń
 23. Boże uwielbiam Panią , mam teraz wszystkie dodatki które pani wypisała oprócz apartamentowego bo pisze że podany kod nie istnieje :) ale to jeden z mniejszych problemów :D jeszcze mam pytanie czy mogę mieć mody takie jak np. łóżko z the sims resource ? Bo nie chcę nic sobie zepsuć :) życzę miłego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się bardzo, że pomogłam. :D
   Dziwne, że kod na Nowoczesny apartament nie wchodzi, ja go używałam już kilka razy, ostatnio w listopadzie. :O
   Taaak, oczywiście, wszystko możesz umieścić w grze, tylko jakby co, aby otworzyć Launcher trzeba wejść do folderu gdzie gra jest zainstalowana, w folder Game, potem Bin, a potem uruchomić go ikonką mającą w podpisie Launcher, poczekać aż się załaduje i przejść do zakładki Pobrane i zainstalować do gry. :)

   Usuń
 24. DZIĘKUJĘ! Zgubiłam kod do Wymarzonych Podróży jakieś 5 lat temu i myślałam, że nic się nie da zrobić, a teraz przy porządkach znowu znalazłam płytę i pomyślałam, że może coś znajdę... i się udało! Wielkie dzięki, naprawdę :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Dziękuję za kody :)
  Bardzo fajne efekty na stronie- ten pył przy poruszaniu się myszką, aż miło patrzeć :) Bardzo dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za te miłe słowa, cieszę się, że się podoba :D

   Usuń
 26. Dzięki <3 instaluje teraz Studenckie życie a kod mi się zgubił, bardzo mi pomogłaś kocham cie !!!! ;P

  OdpowiedzUsuń
 27. Wielkie dzięki! Gdyby nie Ty, nie byłabym w stanie zainstalować dodatku Nie z Tego Świata. Karteczka z kodem niestety wyparowała z pudełka już parę lat temu, ale kod podany przez Ciebie na szczęście zadziałał :D Jeszcze raz dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 28. Kod kiedy wpisuje działa leczk kiedy jest instalacja pojawia mi sie okienko:
  Plik:D:\GameData\Shared\Packages\FullBuild_p21.package
  Błąd: Bład danych (CRC)
  Mogę kliknąć spróbuj ponownie albo anuluj.
  Kiedy klikam spróbuj ponownie instalacja leci dalej jednak wolno. Kiedy opcje 2 instalator mi się wyłącza. Raz pasek doszedł do końca i tak stał. Wyłączyłam. Co mogę zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że to może być wina płyty lub plików instalacyjnych do gry, że może czegoś nie ma itp. :/ z tym już nic nie pomogę... Możesz zadzwonić na linię pomocy EA i zapytać się o to co z tym można zrobić. Jeśli to będzie wina płyty, plików na płycie itp, to może uda się dostać od nich nową.

   Usuń
  2. Wyjęłam i włożyłam płyte i zadziałało. :) Dzięki za wszelką pomoc. ;)

   Usuń
  3. No to ekstra, ciesze sie! :D

   Usuń
 29. Działają :D
  Wielkie dzięki !!

  OdpowiedzUsuń
 30. Dziękuje ci!!! Zgubiłam kod do ts3 cztery pory roku i dzięki tobie jestem uratowana!!! :D

  Pozdrawiam Wera :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Strasznie mi pomogłaś.. Na moich simsach kody się starły i nie można nic odczytać, a szkoda. Dziękuję. ^^

  OdpowiedzUsuń
 32. działa polecam

  OdpowiedzUsuń
 33. Obecnie przebywam poza domem i nie mam przy sobie płyt(y), ale mam laptop i internet, ale mniejsza z tym. Nie miałam okazji sprawdzić (bo dopiero teraz znalazłam tę stronę), czy działa wszystko, ale mam pytanie. Czy ten proces przebiega w ten sposób, że: Wsadzam płytę (podstawę), postępuję zgodnie z instrukcją instalacji i, gdy trzeba wpisać kod, to wybieram od jakiegoś dodatku/akcesorii podanych powyżej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wkładasz płytę z podstawą to wpisujesz kod podporządkowany do podstawy. Jeśli Zwierzaki, to bierzesz kod od Zwierzaków i tak dalej.

   Usuń
  2. Aha, okey :) . Bardzo dziękuję. Gdy wrócę do domu wypróbuję. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam

   Usuń
  3. Gdyby coś nie szło przeczytaj wszystkie komentarze, może znajdziesz tam pomocną odpowiedź, a jeśli nie to pytaj. :)

   Usuń
  4. jeszcze prowadzisz tego bloga?
   Gratulacje!

   Usuń
 34. Hej :). Wiesz może, jak przenieść grę z biblioteki Origin na drugie konto. W internecie czytałam, że nie da się przenosić gier z jednego konta na drugie :/... ale może znasz jakiś sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o to, żeby przypisać daną grę z użytym już kluczem do innego konta na Origin to niestety sie faktycznie nie da :/ Możesz się skontaktować z pomocą EA, może coś Ci poradzą na to. Bo np. jeśli chcesz klucz przypisać do innego konta bo na starym nie pamiętasz hasła, to oni powinni z tym pomóc. Ale nie wiem jaki jest Twój powód chęci tej zmiany.

   Usuń
  2. Mam dwa konta na Origin. Jakimś cudem z tego pierwszego konta jeden dodatek przeniósł się na te drugie konto. (Te 3 dodatki to: Zwierzaki, Rajska Wyspa, Cztery Pory Roku.) RW jest na drugim koncie. Gram albo w 4 Pory Roku i Zwierzaki, albo w Rajską Wyspę na drugim koncie. Kiedyś te dodatki były na jednym koncie i było dobrze... :/

   Wiesz, jak skontaktować się z EA? Czy nie warto?

   Usuń
  3. Oh, to koniecznie musisz się z nimi skontaktować. :/ To wygląda na jakiś dziwny błąd. Niestety nie wiem jak skuteczna jest pomoc z ich strony, ale w sumie nic innego już nie możesz zrobić, to chyba ostatnia szansa na naprawę tego. Myślę, że najłatwiej będzie poprosić ich o ten kontakt telefoniczny z doradcą. Tutaj znalazłam info.
   http://help.ea.com/pl/article/contact-ea-help/

   Usuń
  4. Dziękuję za pomoc :)

   Usuń
 35. wiesz może gram w the sims 3 i co pare minut się woda rusza i otoczenie ale czas tak jakgby stoi w miejscu i simy i po jakiejś chwili rusza normalnie i za 5 minut znowu to samo
  proszę o pomoc z góry dziekuję ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A powiedz w jakim otoczeniu Ci sie to zdarza?

   Usuń
 36. island ta wyspa z rajskiej wyspy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tak jak myślałam. Jest to problem spowodowany przepływającymi w okolicy motorówkami, tak kiedyś wyczytałam. Ale chyba nie da się na to nic poradzić, trzeba starać się grać mimo wszystko.
   Sprawdz tutaj, moze tu na forum znajdziesz odpowiedz, poczytaj sobie:
   http://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/768876/zacinanie-sie-simow-i-czasu-w-grze

   Usuń
 37. dzięki znalazłem odpowiedz na problem chodziło o wyłączenie przepływających w okolicy motorówkach w takim jednym pliku
  dzięki za pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o super, znalazłeś odpowiedź w tym linku który podałam? :)

   Usuń
  2. tak dzięki

   Usuń
 38. Myślałam z początku, że gra zadziała, jeśli wpiszę kod w origin, no cóż, pozostaje mi tylko zapytać, czy znacie jakieś konta z simsami, żebym mogła pograć?

  OdpowiedzUsuń
 39. DZIĘKI!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 40. Nie zrozumiałem z tekstu ktoś wytłumaczy w jaki sposób mam te dodatki zainstalować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jezu.... a komentarze czytałeś? W komentarzu (w tekscie z reszta tez) wrzucilam nawet filmik do youtuba, na którym jest pokazane kiedy trzeba kodów użyć. Serio, ruszcie troche głową a nie oczekujecie wszystkiego podanego na tacy.

   Usuń
  2. Robiłem wszystko tak jak na filmie i nic :/

   Usuń
  3. Ale co konkretnie "i nic"? bo ja nie widze Twojego kompa, nie wiem co Ci sie pokazało, że stwierdzasz, że nic. Muszę wiedzieć jaki komunikat Ci się pokazał czy cokolwiek, opis tego co sie stało, bo "robiłem tak i nie działa" kompletnie nic mi nie mówi niestety. :/

   Usuń
  4. Wkładam oryginalną płytę i zamiast kodu seryjnego odpala sie origin installer czy jakoś tak

   Usuń
  5. Więc to to o czym pisałam już wyżej. Gry kupione po 2012 roku mają taką blokadę, że Origin jest wymagany, a wtedy możesz użyć już tylko swojego klucza, który był w Twoim pudełku, żaden inny nie zadziała, bo będzie już przypisany do innego konta na Originie.

   Usuń
 41. U mnie wszystko działa. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za wiadomość, cieszę się :) również pozdrawiam :)

   Usuń
 42. A mi żaden nie działa :( Trzeba mieć płyty ? Ja nie mam :( Piszę mi na origin, że nie prawidłowy :"(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałam już wyżej kilka razy o problemie z Origin, proszę wszystko przeczytać bo nie chce mi się powtarzać.

   Usuń
 43. Dzięki! Moja przyjaciółka oddała mi simsy, ale jej kod się zgubił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to super, ciesze się, że mogłam pomóc :)

   Usuń
 44. ...heh....czyli z internetu 3 nie pobiore za free.....szkoda....ważne że mam 2....z płytą(moja orotgrafia LV przedszkole

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ode mnie nie, ale gdzieś tam w internecie zapewne można znaleźć.

   Usuń
  2. Jednak trzeba pamiętać, że jest to oszustwem i kradzieżą.

   Usuń
 45. Dzięki Tobie mogłam zainstalować cztery pory roku, od których zgubił mi się kod. Wielkie dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 46. Działa wszystko. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy jeśli wpisze te kodu i wgl to nie zbanuje mi to kata i nie ściągnie wirusów na komputer?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy wiesz gdzie masz je w ogóle wpisać? Jeśli tak, to jakim cudem mają one ściągnąć wirusa? To są klucze, jakby słowa przyporządkowane do danej gry umożliwiające dalszy przebieg instalacji, one nic nie wnoszą do gry. Tylko potwierdzają, że możesz ją zainstalować.

   Usuń
 48. WSZYSTKIE KODY DZIAŁA POBRAŁEM WSZYSTKIE DODATKI I KAŻDY KOD DZIAŁA (JESTEM PIRATEM I SIE TEGO NIE WSTYDZE):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. xD Super, dzieki za komentarz, ciesze sie, że działa xD :D

   Usuń
 49. Ręce opadają jak czytam niektóre komentarze xD wszytsko pięknie działa, dzięki wielkie ♡

  OdpowiedzUsuń
 50. Cześć, mam dwa pytania :) Mam Oryginalne Zwierzaki z moim pudełkowym kodem i wszystkie zwierzaki są czarne. Wymagania sprzetu spełnione, więc o co może chodzić? I druga sprawa- mam dwa dodatki (odkupione) Dolina smoków i Barnacle Bay i kody nie działają bo zostały już użyte..Jest jakaś szansa żeby działały?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, z tymi Zwierzakami jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że może coś Ci sie stało z kartą graficzną, skoro ta co masz spełnia wymagania. Ale musiałabym zobaczyć screena tego jak to wygląda. I czy reinstalowałaś (-łeś? xD) simsy, żeby zobaczyć czy dalej dzieje sie to samo? I czy masz jakieś mody albo ściągnięte meble, fryzury itp, to często psuje gre.
   Co do takich urozmaiceń gry jak kupne otoczenia tematyczne to nie sprawdzałam nigdy kodów, więc nie jestem pewna jak to działa. Kiedy je instalujesz to każe wpisać kod tak jak przy instalowaniu dodatków? Może w necie też są do znalezienia udostępnione ale użyte już przez kogoś kody jak te u mnie w poście. Ale jeśli każe Ci go wpisać do Originu to po ptakach, bo to sie nie uda. Będzie trzeba zdobyć nówki z nieużytym kodem.

   Usuń
  2. http://ocdn.eu/images/zapytaj/YzQ7MDMsMCwxMmMsMCwxOzAzLDEyYywwLDAsMQ__/2277d46e616822764e69481748c5e61e.png to zdjecie z innej strony, niestety tam nie ma odpowiedzi. Każdy zwierzak jest taki czarny, Sarna i szop też. Nie ściągałam nic, wszystko co mam, mam z oryginalnych płyt. A nad kartą też się zastanawiałam ale mam Rajska wyspe i przy nurkowaniu wszystko dzała jak trzeba i przy podróżach do Chin i Egiptu też wszystko jak ależy. Nie reinstalowałAM :) Bo ponoć innym to nie pomagało, więc szkoda mi było wszystkich dodatków na nowo instalować. A co do dodatków to kod każe mi wpisywać dopiero w okienku startowym simsów.

   Usuń
  3. To chyba niestety nie pomogę, bo nigdy sie z czymś takim nie spotkałam. Ja bym i tak na Twoim miejscu spróbowała reinstalować wszystko, wtedy byś mogła powiedzieć że próbowałaś wszystkiego. Nawet jeśli innym to nie pomagało, może Tobie pomoże?
   Ja już wiele razy niestety musiałam wszystko reinstalować ze względu na problemy z komputerami, na szczeście zachowałam sobie save'y i nic nie straciłam. :p
   A jeszcze pytanie może coś pomoże: czy to Ci sie dzieje od poczatku, czy dopiero w pewnym momencie zwierzęta zaczęły być czarne?
   Jeśli masz fb to możesz zapytać o pomoc w tej sprawie na takiej grupie "Pomoc The Sims". Jest tam dużo ludzi, w większości dzieci, ale może komuś się przytrafiło to co Tobie i sobie poradził.
   A i do tych dodatkowych okolic też nie wiem, jeśli każe Ci wpisać kod normalnie, nie w Origin, to nawet użyty chyba powinien zadziałać. Jeśli nie działa to zakupić oryginał nowy nieużywany, a na upartego ściągnąć sobie piracko. Wydaje mi się, że to się wtedy wgrywa tak jak ściągane dodatki jak meble itp.

   Usuń
 51. Hej, czemu mi nie działają te kody? :( Chcę dodatek rajską wyspę studenckie życie lub luksusowy apartament i żaden kod mi nie chce zadziałać pisze, że kod został już użyty lub nieprawdidłowy kod, ja żadnego kupionego dodatka nie mam, ponieważ w sklepie są tylko płyty główne i ja mam główną TH3. Wiesz może czemu nie chcą mi działać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przede wszytskim: czy przeczytałaś/łeś cały wątek, wszystkie komentarze i odpowiedzi do nich?

   Usuń
  2. Po co jak nie piszą nic o tym ?

   Usuń
  3. Skąd wiesz, że nie piszą skoro nie czytałaś? ;)

   Usuń
  4. Bo wątpię, że ktoś ma taki sam problem, a czytałam powierzchownie chyba wszystkie i nic takiego nikt nie napisał :( No to wiesz czemu czy nie wiesz ?

   Usuń
  5. Wiem tylko to co juz odpisywałam w komentarzach. Albo źle przepisujesz klucze albo wpisujesz je nie tam gdzie trzeba. Jeśli w okienku instalacyjnym z pomarańczową obwódką to przez Origin i nic z tym nie zrobisz, w komentarzach wyjaśniłam czemu.
   Również w poście jak i jednym komentarzu wstawiłam link do filmiku na youtubie pokazujący gdzie wpisać CD-keye.
   Po prostu nie chce mi się pisać po raz dziesiący tego samego skoro wszystko jest już wyżej napisane. Jeśli komuś nie chce sie po prostu czytać wszystkiego to krzyżyk na droge, bo nie po to sie produkuje żeby ktoś był leniem i pytał w kółko o to samo. Dlatego proszę wszystkich o najlepiej DOKŁADNE przeczytanie wszystkiego, dopiero jak nie znajdzie na 100% odpowiedzi to zapytać podając dokładne szczegóły tego co sie pokazuje, bo ja nie widzę co kto ma na monitorze. Najlepsze byłyby screeny. Ciężko mi pomóc jeśli nie widzę co sie dzieje.

   Usuń
 52. Odpowiedzi
  1. Przecież masz w poście podany. Jeśli ci nie wchodzi to widocznie źle go wpisujesz. Jak go wpisywać poprawnie jest pokazane w filmiku do którego link wkleiłam w poście. Wszystko co mogłam już powiedzieć jest napisane w komentarzach, dlatego nie będę się już powtarzać tysięczny raz, proszę czytać.

   Usuń
 53. Próbuję właśnie zainstalować synowi na nowy komputer jeden z dodatków, bo stracił kod. Dodatek był kupiony niedawno. Jak wkładam płytę, rzeczywiście automatycznie pojawia się okienko Origin, ale jeśli wejdzie się w pliki na płycie, to jest tam opcja "autorun". Jak się to kliknie, pojawia się normalny instalator. Kod działa i płytę mi instaluje. Tzn., mam problemy, jak ktoś powyżej, że co jakiś czas wyskakuje mi błąd i pyta, czy powtórzyć, ale myślę, że to raczej kwestia płyty. Przez to długo to trwa i jeszcze nie mogę powiedzieć, że sukces. Taka podpowiedź dla tych, którzy mają grę zakupioną po 2013 :) Warto spróbować. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za ten konkretny i w końcu wiele wnoszący komentarz, może się bardzo przydać o ile pozostałym zachce się czytać :) Ciekawa jestem czy ostatecznie się udało, śmiało dajcie znać jak postęp!

   Usuń
 54. Możesz mi pomóc, mam płytę ale nie mam kodu. Kiedy wkładam płytę do napędu, pojawia mi się napis, że muszę zainstalować origin. A jak już mam zainstalowany, i wpisuję te kody do podstawy, to jest napisane, że kod jest nieprawidłowy. Pomożesz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko jest napisane wyżej, w poście i w komentarzach.... ile razy jeszcze mam to powtarzać?

   Usuń
  2. Jakaś ty miła, ja nie wiem kto w ogóle czyta tego twojego bloga. Wszyscy wchodzą tu tylko po te kody. Dziękuję za to poświęcenie.

   Usuń
  3. Jestem normalna, nic niemiłego nie było w mojej wypowiedzi. :) Nie masz pojęcia, którą osobą z kolei jesteś zadającą prawie to samo pytanie, kiedy wszystkie odpowiedzi są wyżej i wystarczy sobie przeczytać. Bo większość takich komentarzy zostało usuniętych, ponieważ nic nie wnosiło do dyskusji.
   I co z tego, że wchodzą tu tylko po te kody xD Piszę bloga głównie dla siebie, widać, że nagłówka bloga też nie czytacie. :D

   Usuń
 55. moge prosić klucz do cztery pory roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ten z posta nie działa, to żaden nie zadziała. Wszystko jest wyjaśnione wyżej.

   Usuń
 56. Hejka Addamsowa :) Mam pytanko. Bo przeczytałam większość komentarzy i cały post i ponieważ mam możliwość instalowania gry tak jak jest to pokazane na filmiku to odinstalowałam grę i włączyłam instalator wizard. Wszystko pokazało się tak jak na filmiku na yt. Lecz gdy już wybrałam folder instalacji i te pierodły i kliknęłam "instaluj" to od razu zaczęło się instalować bez pytania o klucz aktywacyjny :/ Potem przypomniałam sobie, że przy instalowaniu Zwierzaków pytali mnie o kod. Więc odinstalowałam Zwierzaki i włączyłam instalator wizard do zwierzaków. Gdy pytali mnie o kod (w instalatorze wizard takim jak na filmiku tylko do zwierzaków) i wkleiłam ten do wymarzonych podróży (próbowałam też do innych dodatków) pisało że kod aktywacyjny jest nieprawidłowy. Myślę, że to przez to bo musiałam podać kod do zwierzaków a nie innego dodatku... No i klops. Czy mogę zrobić coś żeby ten kod mi zadziałał? I jeszcze jedno pytanie... Bo ja zrozumiałam twój posta tak, że gdy wyskoczy mi okienko do wpisania kodu (przy instalacji The sims 3) poprzez instalator wizard to zamiast kodu do the sims 3 mam wkleić np. do wymarzonych podróży. Dobrze zrozumiałam? Mam nadzieję, że mi pomożesz i będę mogła skorzystać z tej "oferty" o ile mogę to tak nazwać ;) Czekam na niezwłoczną odpowiedź. :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS. Właśnie zobaczyłam ominięty przeze mnie komentarz i znalazłam odpowiedź na drugie pytanie ;) Czyli, że jeśli mam podstawę TS3, zwierzaki i cztery pory roku to nie mogę sobie tym sposobem "zrobić" np. The Sims 3 Wymarzone Podróże?

   Usuń
  2. Przeanalizowałam jeszcze raz twój post i zrozumiałam, że te kody nie mogą nam dodać jakiegoś dodatku! Ahh głupia ja :D Przepraszam za to zamieszanie :/ ;) Ale przynajmniej gdy będę instalować nowe dodatki to kod nie będzie mi już potrzebny! <3 Mam jeszcze jedno pytanie (przepraszam, że panią tak męczę ;-;) czy jak kupię używany dodatek do The Sims 3, który będzie z płytą (z nie usuniętymi plikami) to gdy włożę płytę, włączę instalator wizard i podam kod z tych co podała Pani (pasujący do kupionego używanego dodatku) to będę mogła zainstalować ten dodatek? :O

   Usuń
  3. Haha cieszę się, że udało Ci sie samej do tego wszystkiego dojść i zrozumieć. :D
   Tak powinno być, że jeśli kupisz używane, to kod przypisany do tego dodatku podany w poście powinien zadziałać. Jednak nie jestem pewna czy dodatki wydane po 2013 roku nie mają takiego samego zabezpieczenia jak podstawa, że wymagany jest do instalacji Origin, bo jeśli tak, to on wykrywa czy wpisany cd-key (inaczej nazywany "kod" lub "klucz") jest już przypisany do innego konta na Origin. Wtedy nic sie na to nie poradzi i najlepiej mając już pudełkową grę trzeba zakupić elektronicznie klucz przez Origin.

   Usuń
  4. Dziękuję za odpowiedź! :D I przepraszam za mój nieogar :D Wczoraj nie chciało mi się przepisywać kodu z kartki w pudełku więc skorzystałam z tego w twoim poście i działa! <33 Hmm jeśli chodzi o mnie to kupiłam simsy bodajże w 2015 roku pod koniec sierpnia (pamiętam, że za kasę z urodzin mogłam sobie kupić TS3) no i to jest pare dobrych lat po 2012 co nie? :D A nie mam przymusu instalowania z origina. Tak naprawdę to wydaje mi się, że każda wersja pudełkowa ma opcję nie instalowania przez origin ;) No bo ja mogę zainstalować simsy przez "autorun" lub "setup" ALBO poprzez instalator "wizard" gdzie w grę nie wchodzi żaden origin. Tylko gdy wkładamy płytę i ją uruchamiamy to musimy wejść w jej pliki zjechać lekko na dół i jest "autoran" "setup" i (jeśli mamy płytę od ts3 to jest "sims3setup", a jeśli np. cztery pory roku to "sims3EP08setup") tzw. "wizard setup", który ma ikonkę takiego granatowego kwadratu i jakby białej łódki (przynajmniej ja to tak imituję :D) no i jeśli klikniemy ten "wizard" to nie ma możliwości wchodzenia nam originu. Bo "autoran" lub "setup" z ikonką "EA" faktycznie włącza origin lecz gdy wybierzemy ten instalator "wizard" to origin się nie włącza przynajmniej nie powinien. No bo origin, a ten instalator wizard to zupełnie coś innego ;) (no jeśli mam grę z 2015 roku i mam możliwość żeby mi origin nie wchodził... :D). Możesz napisać co o tym myślisz ;)

   Usuń
  5. Może być tak jak mówisz, wtedy to sie przyda innym, którzy mają problem z instalacją przez Origina. :D Ja stety niestety nie miałam styczności z tą wersją żądającą Origina, wiec nie wiem czy to faktycznie tak jest.
   Jest jeszcze możliwość, że mimo, iż kupiłaś grę w 2015 roku to mogła to być pozostałość po tych wydanych przed 2013, która sie jeszcze nie sprzedała i po prostu dlatego Ci sie trafiła i masz łatwiej :D Tego chyba już nie zgadniemy. :)

   Usuń
  6. No jest jakieś prawdopodobieństwo :D Jeśli chodzi o moją okładkę to mam chyba tą najbardziej znaną (bodajże) taka biała z logiem simsów 3, a obok jest więcej kryształków i w niektórych są simy ;D Przepraszam ale jestem fatalna w tumaczeniu :D Jeżeli chodzi o pliki jakie mam na płycie to są z 7.11.2012 czyli prawie 2013 ... Też nie miałam styczności z tym problemem z originem... ale jeśli tym odobom chodzi o to co ja myślę... to włączają prawdopodobnie "autorun" bo wtedy faktycznie wyświetla się "powered by origin" i jest pomarańczowy przycisk "instaluj" no i po kliknięciu tego przycisku włącza się logowanie do naszego "kochanego" originu (sarkazm :D) ;__; Więc myślę, że 3/4 tych osób ma dostęp do instalowania gry bez origina tylko, że klikają "autorun", a nie "sims3setup" ;) Możliwe, że mam łatwiej ale nie sądzę :D Do dzisiaj żałuję, że te czasy kiedy w empiku półki z simsami były zawalone trójką już nie istnieją. Ty wiesz jakie miałam szczęście, gdy w te wakacje szukając po internecie znalazłam jeszcze sklep (pozostałości) gdzie są dodatki NOWE wydanie pudełkowe do trójki *--* No bo specjalnie szukałam ... bo miałam tylko zwierzaki, a o wersji cyfrowej to nawet nie myślę... pudełkowa lepsza <3 Teraz w tym sklepie jest tylko TS4 >..< Już chyba nie ma żadnego sklepu z wydaniem pudełkowym (nowym) TS3 lub dodatków :/ A szkoda ... PS. Czy tylko ja jestem ciekawa co stało się z tą resztą (no uzbierało by się tego z wszystkich magazynów i sklepów...) TS3... pamiętam, że w empiku (jeździłam dość często) co "chwilę" była dostawa TS3 i było tego bardzo dużo... hmmm fajnie by było gdyby zrobili jakąś promocję na dodatki w edycji pudełkowej czy coś <3 :D Znowu się rozpisałam... ja nie mogę :D Ale lepsze to niż jedno bezsensowne zdanie :D

   Usuń
  7. Przepraszam za błędy tekstowe typu zamiast "osoby" to "odoby" ;-; :D

   Usuń
 57. A co jeśli ja nie mogę nawet zainstalować dodatku? Chodzi tu o cztery pory roku, które pożyczyłam od koleżanki ale niestety zgubiła klucz. Kiedy klikam na ikonke czterech pór roku obok napisu ,,Stacja dysków Cd" to wchodzi w jakieś foldery i nie wiadomo co jeszcze. Prosze o odpowiedź pliis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to nie uruchamia Ci się automatycznie płyta?
   Musisz poszukać po tych folderach pliku o nazwie Sims3EP08 i z niego uruchomić instalację.

   Usuń
 58. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 59. Czy jest jeszcze szansa na zrobienie tego w 2017?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jaki wpływ ma mieć na to rok? Wszystko dalej jest do użytku o ile robisz to tak jak trzeba, czyli tak jak opisałam to w poście. ;)

   Usuń
 60. Czy można ich użyć bez płyty ?

  OdpowiedzUsuń
 61. Niestety prawie wszystkie juz sa uzyte :-(

  OdpowiedzUsuń
 62. Niestety mam komputer bez dysku do płyt ;( Pewnie mi się nie uda :(

  OdpowiedzUsuń
 63. Mam problem. Kod do Studenckiego Życia już wykorzystany. :(

  OdpowiedzUsuń
 64. JEZU DZIEKI MORDO, KISSY KISSY BOO BOO

  OdpowiedzUsuń
 65. Rok temu chciałam zainstalować ts3 zwierzaki, ale było już późnno i zostawiłam ksążeczke z kodem na stole. Rano mama pomyślała, że to jest do wyrzucenia i wrzuciła to do kosza. I po roku pomyślałam, że może znajde jakiś kod w necie i ty przyszłaś mi z pomocą. przepraszam za błędy ort.

  OdpowiedzUsuń
 66. Nie powiedział bym że działa chyba że dasz mi inne kody do podstawy

  OdpowiedzUsuń
 67. Wiem, że napisałaś to dawno, ale dziękuję! Kupiłam właśnie na olx grę, ktorą jest The Sims 3 Zostan Gwiazdą Edycja Kolekcjonerska Katy Perry', ale pani, od której kupowałam ją nie dała mi kodów do gry, tłumacząc się, że nie wiedziała o żadnych kodach, że takie coś potrzebne jest do gry! A teraz, gdy proszę ja o zwrot pieniędzy, nie odpisuje. Także chociaż tyle, że mogę grać bez edycji kolekcjonerskiej i limitowanej, dzieki! <33

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że mogłam pomóc i współczuję bardzo, że trafiłaś na taką nieuczciwą sprzedającą :( Miłego grania!

   Usuń
 68. Mi nie działają te do podstawy :( a oczywiście zgubiłam książeczkę 2 lata temu :(

  OdpowiedzUsuń
 69. Czy masz moze numer seryjny do "The Sims 3 Dolina Smoków "?
  Kiedy próbuje zainstalowac,pokazuja mi sie 4 kolumny do wpisania tego kodu.
  Probowalam wpisywac kody z innych dodatkow ale sa za dlugie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety do Doliny Smoków nie mam kodu :c

   Usuń
 70. Hej, Bardzo chciałabym Nie Z Tego Świata, ale mi nie działa :((( Masz jeszcze jakieś inne kody do tego?

  OdpowiedzUsuń
 71. hej mogłabym dotac aktualny klucz do simsów 3

  OdpowiedzUsuń
 72. Chciałem się zapytać czy jeżeli niektóre kody działają na Origin to mogę je tam wykorzystać?

  OdpowiedzUsuń